Edward Hopper w Konstrukt #(-2,5) [komiks w produkcji]

wpis w: Hardyverse, Konstrukt | 0

Trwają prace nad dodatkowym zeszytem komiksu Konstrukt rozwijającym jeden z wątków z Filipem Stixem i “Nibytami”. Stix wspomina o tym wydarzeniu w trzecim zeszycie serii. Co ma z tym wspólnego Edward Hopper?

Konstrukt #3
Konstrukt #3

Powstający komiks to Konstrukt #(-2,5). Jest to kontynuacja wydarzeń z zeszytu CMP: Konstrukt #2,5, który ukazał się w 2011 roku. Poniżej ilustracja z okładki zeszytu sprzed 7 lat. Praca jest oczywiście nawiązaniem do obrazu „Nighthawks” Edwarda Hoppera.

CMP: Konstrukt 2,5
CMP: Konstrukt 2,5

Poniżej kilka kadrów z nadchodzącego komiksu Konstrukt #(-2,5). W zeszycie Czytelnicy wraz z Filipem Stixem, będą mogli “wejść” do zmutowanego obrazu Hoppera.

Konstrukt (-2,5)
Konstrukt (-2,5). Edward Hopper na kadrach 1 i 2… Reszta akcji wewnątrz obrazu!

 

Ponadto w minusowym numerze Konstruktu zostanie podbite znaczenie historii „W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”, w której wystąpił Jan Hardy, a która była opublikowana w komiksie Konstrukt #2.

Oprócz zeszytu Konstrukt #(-2,5) powstaną także zeszyty z Janem Hardym w roli głównej, których akcja jest równoległa do akcji Konstruktu. Będzie to dokończenie historii „Akcja Ratunkowa”, która była dodatkiem do Konstruktu #1 i była kontynuowana we wspomnianej historii “W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”.

Jan Hardy w komiksie "W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego", który wchodzi w skład pierwszego papierowego wydania komiksu Konstrukt #2
Jan Hardy w komiksie “W Radiu Nie Mówią Nic Ciekawego”, który wchodzi w skład pierwszego papierowego wydania komiksu Konstrukt #2

Żeby zwiększyć komfort poruszania się w komiksowej chmurze, zostanie stworzona mapka z wszystkimi połączeniami i kolejnością zeszytów.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo…

Konstrukt 4, okładka Jakub Kijuc
Konstrukt 4

Progi cenowe:

Sam wybierasz ile płacisz! Darmo Dane Komiksy bierzesz za darmo. Płacisz jedynie za przesyłkę. Po kosztach Płacisz za przesyłkę i opłacasz druk swojego egzemplarza komiksu. Płacę twórcom Opłacasz przesyłkę, druk egzemplarza i dajesz coś od siebie. Dzięki temu twórca może dostać pieniądze za swoją pracę.
Polskie TM-Semic
Wspierasz rozwój komiksów z Janem Hardym! HARDYwersum! Budujesz polską popkulturę! Jesteś mecenasem polskiego uniwersum komiksowego!
brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Konstrukt 3 Jakub Kijuc
Konstrukt 3

Pociąg do]Nikąd[

Akcja nabiera tempa! Do Eryka przybywają tajemniczy goście: Stix i odziana w mięsny kombinezon kobieta. Wygląda na to, że nowi bohaterowie chcą uratować Eryka spod wpływu Uśmiechniętych Gości. Ale agenci Ambient mają inne plany wobec genialnego matematyka. To oznacza bitwę!

Trzecia część Króla w Szkarłacie to wstęp do zagłady jednego z polskich miast! Mapa Polski nigdy już nie będzie taka sama!

Nadciąga A.S.I.Z.O!

Komiks wydany w trzech wersjach okładkowych: zwykłej (autor Jakub Kijuc), limitowanej (autor: Hubert Czajkowski) i „pustookładki” do zarysowania, której autorem możesz być Ty!

 
brak ocen 0.0019.90 Wybierz opcje
Podziel się: